Najnowsze artykuly:
 • Larry 7: Miłość na Fali - Dialog, który mieliście przed momentem przyjemność przyswoić obwieszcz...
 • Ehrgeiz - Liczba gier na PSX, które nigdy nie przekroczą granic Japonii jest nie...
 • Karta graficzna – 3Dfx Voodoo 3500 TV - Czy pamiętacie kiedy na rynku pojawił się pierwszy akcelerator (z praw...
 • Gamehag.com – na jakie nagrody można liczyć? - Fani gier mają w tej chwili jeszcze większe możliwości niż kiedykolwie...
 • NAJBARDZIEJ POPULARNE

  spink

  OCENA TEJ GRY:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
  Polubienia: 0 77 views

  Gra pt. spink

  Informacje o grze
  spink

  Opis:

  spink jest symulatorem spinningowym.

  Sztuka spin to sztuka, która wykorzystuje farbę, płótno i platformę przędzalniczą. jest przede wszystkim wykorzystywany do rozrywki i narażania dzieci na proces tworzenia sztuki, chociaż można go cieszyć osobami w każdym wieku.

  do tworzenia sztuki spinowej, artysta kapie farbą na obracające się płótno. przed farbą na płótnach, siły odśrodkowe ciągną mokrą farbę na zewnątrz, tworząc skomplikowane wzory. artysta może upłynnić więcej farby na płótnie, gdy kręci się przy użyciu różnych kolorów, nakładając farbę na siebie nawzajem, tworząc różne efekty.

  jednak przy użyciu spink, istnieją pewne zmiany oryginalnego sztuki spin. jednym z nich jest to, że można natychmiast zobaczyć wynik, dzięki czemu kreowanie obrazu jest bardziej elastyczne i inspirujące. Inną zmianą jest to, że masz możliwość mieszania kolorów przy użyciu różnych metod mieszania, które są zwykle w świecie cyfrowym. łącznie z możliwością zmiany niektórych atrybutów farb tych funkcji zwiększa umiejętności wykwalifikowanego artysty do tworzenia pięknych obrazów za pomocą prostego narzędzia.

  ZAGRAJ TERAZ!
  Więcej gier
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony.