Najnowsze artykuly:
 • Larry 7: Miłość na Fali - Dialog, który mieliście przed momentem przyjemność przyswoić obwieszcz...
 • Ehrgeiz - Liczba gier na PSX, które nigdy nie przekroczą granic Japonii jest nie...
 • Karta graficzna – 3Dfx Voodoo 3500 TV - Czy pamiętacie kiedy na rynku pojawił się pierwszy akcelerator (z praw...
 • Gamehag.com – na jakie nagrody można liczyć? - Fani gier mają w tej chwili jeszcze większe możliwości niż kiedykolwie...
 • NAJBARDZIEJ POPULARNE

  skarby starożytnej jaskini

  OCENA TEJ GRY:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
  Polubienia: 0 33 views

  Gra pt. skarby starożytnej jaskini

  Informacje o grze
  skarby starożytnej jaskini

  Opis:

  skarby starożytnej jaskini to opowieść o fantazji, przygodzie i starożytnej magii, która wyzwala graczy do przekroczenia równika i podążać śladami incas w celu odkrycia starożytnych artefaktów i nauczyć się magii wielkiego inca.

  Twoim celem w grze jest przywrócenie 18 artefaktów inca poprzez rozwiązywanie trudnych zagadek podczas podróży przez 90 trudniejszych poziomów. na każdym poziomie znajduje się układanka dopasowująca płytki. aby zakończyć poziom, musisz dopasować się do kamiennych płytek. w przeciwieństwie do wielu innych gier, skarby starożytnej jaskini pozwalają przemieszczać kawałki w sposób, który nie próbuje naśladować tego, jak to zrobisz w typowym układzie "swap-and-match". z skarbami starożytnej jaskini, klikasz i przeciągnij nie pojedynczą płytkę, ale cały pasek płytek, aby dopasować trzy lub więcej tego samego rodzaju. jeśli ruch nie kończy się w meczu, taśma zeskakuje z powrotem do swojego położenia.

  gra pozwala grać z zegarem w trybie czasowym lub zrelaksować się w trybie niezapisanym i oddać się niezręcznemu rozwiązywaniu zagadek. aby dodać odtwarzalność do gry, programiści dodali do skarbów starożytnej jaskini ponad 10 magicznych run i power-upów.

  wizualnie, gra jest looker. jego wizjonerski kierunek artystyczny obejmuje piękne i żywe tło z palmy powoli kołysane na wietrze, chmury niespiesznie podróżujące po wieczornym niebie i wiele innych efektów animacyjnych. ambient, etno-centryczne rytmy, tkactwo w grze, świetnie współgrają z wizualizacjami i tworzą atmosferę do zabawy.

  jeśli lubisz gry casualowe, te pięć minutowe odcinki, które grasz na szybką przerwę, ale w jakiś sposób kończą się klikaniem na dwie godziny, sprawdź skarby starożytnej jaskini i odkryjesz mnóstwo łamigłówek, aby cieszyć się!

  ZAGRAJ TERAZ!
  Więcej gier
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony.