Gość

Witaj

ZALOGUJ SIĘ

Najnowsze artykuly:
 • Gamehag.com – na jakie nagrody można liczyć? - Fani gier mają w tej chwili jeszcze większe możliwości niż kiedykolwie...
 • ARCore Developer – wirtualna rzeczywistość Google - Rzeczywistość rozszerzona to potężny sposób na połączenie świata fizyc...
 • Karta graficzna – 3Dfx Voodoo 3500 TV - Czy pamiętacie kiedy na rynku pojawił się pierwszy akcelerator (z praw...
 • Ehrgeiz - Liczba gier na PSX, które nigdy nie przekroczą granic Japonii jest nie...
 • NAJBARDZIEJ POPULARNE

  Boże Narodzenie rozbłysku

  OCENA TEJ GRY:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
  Polubienia: 0 39 views

  Gra pt. Boże Narodzenie rozbłysku

  Informacje o grze
  Boże Narodzenie rozbłysku

  Opis:

  ** Uwaga: pełny dokument do projektowania gry jest dostępny do oglądania, pm me.

  rn

  Pomocne elfy santa opracowały niedawno zestaw contraption, który zrewolucjonizuje sposób, w jaki santa dostarcza prezenty świąteczne. to urządzenie może wydawać się zwykłym działem, ale jest w stanie strzelać do kominów szybciej niż santa może pożera cały pakiet plików cookie. z wielką moc strzelania jest wielkim niebezpieczeństwem i Twoim zadaniem jest pomóc elfom przetestować swoje działki bożonarodzeniowe.

  rn

   

  rn

  Elfy utworzyły 16 przeszkód, aby pokonać granice nowo opracowanych dział. Twoim zadaniem jest pomóc elfom w ukończeniu każdego poziomu poprzez trafienie na planszę docelową tak dokładną, jak to możliwe.

  rn

   

  rn

  punkty zostaną nagradzane za precyzyjne celowanie. przez osiągnięcie pewnej ilości punktów na każdym poziomie będziesz postępować na kolejne etapy.

  rn

   

  rn

  Święta nie może pozwolić sobie na sprawdzenie armaty z żadnym z jego prezentów, więc niektórzy elfowie odważni zgłosili się do pracy. nieliczni są skłonni ponieść obawy, że zostaną zastrzelone z działu eksperymentalnego, więc istnieje ograniczenie dozwolonych zdjęć i wyniki docelowe są specjalnie dostosowane do każdego poziomu.

  rn

   

  rn

  kontrola jest prosta dla wszystkich grup wiekowych, po prostu steruj kątem i mocą strzału, kierując je myszą. intuicyjny "przewodnik strzału" (oznaczony czerwonym markerem) pomoże Ci wskazać ogólną trajektorię, nie usuwając wyzwania z każdego kursu przeszkód.

  rn

   

  rn

  niebezpieczne przeszkody, takie jak ogniste pętle, solidne ściany z cegły, wentylatory cykloniczne, itd. utrudnią Ci pracę, ale można uniknąć lub co ważniejsze, wykorzystać na swoją korzyść.

  rn

  ZAGRAJ TERAZ!
  Więcej gier
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony.