Najnowsze artykuly:
 • Larry 7: Miłość na Fali - Dialog, który mieliście przed momentem przyjemność przyswoić obwieszcz...
 • Ehrgeiz - Liczba gier na PSX, które nigdy nie przekroczą granic Japonii jest nie...
 • Karta graficzna – 3Dfx Voodoo 3500 TV - Czy pamiętacie kiedy na rynku pojawił się pierwszy akcelerator (z praw...
 • Gamehag.com – na jakie nagrody można liczyć? - Fani gier mają w tej chwili jeszcze większe możliwości niż kiedykolwie...
 • NAJBARDZIEJ POPULARNE

  deword

  OCENA TEJ GRY:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
  Polubienia: 0 134 views

  Gra pt. deword

  Informacje o grze
  deword

  Opis:

  wyczyść tyle płytek, ile możesz, dopasowując słowa i kolory. wybierz kafelki z dowolnego miejsca na siatce, aby wypisać słowa i kliknij, aby je zniszczyć. dopasuj linie o trzech lub więcej kolorach i zniszcz je, aby utworzyć kombi i zwiększyć swój wynik.

  r n

  kliknij na migające płytki, aby je zniszczyć i zdobyć. zwykłe kafelki, aby je wybrać, aby wymyślić słowa. Czerwone żarzące się kafelki można wyłączyć, klikając na nie. możesz wyczyścić cały wybór, klikając dowolne miejsce poza płytkami / przyciskami.

  r n

  mnożnik punktów jest równy każdemu fragmentowi w słowie poprzedzającym trzecią i podnosi się do każdej grupy trzech, którą usuniesz po słowie. wyniki w słowach podstawowych wykorzystują częstotliwość literową, najczęstsze litery są najmniejsze, najcenniejsze są najczęściej. każda płytka w odpowiedniej grupie kolorów wynosi 500 punktów.

  w szybkim trybie zegar nieustannie się zatrzymuje, dopóki nie dostaniesz zapałek. co powoduje zatrzymanie timera przez 2 sekundy dla każdej płytki w meczu. jeśli wyczyścisz całą sieć, otrzymasz nową.

  nowe sieci są generowane codziennie. wróć do innego dnia, jeśli zmęczysz się układem. och, baw się dobrze. 🙂

  ZAGRAJ TERAZ!
  Więcej gier
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony.