Najnowsze artykuly:
 • Larry 7: Miłość na Fali - Dialog, który mieliście przed momentem przyjemność przyswoić obwieszcz...
 • Ehrgeiz - Liczba gier na PSX, które nigdy nie przekroczą granic Japonii jest nie...
 • Karta graficzna – 3Dfx Voodoo 3500 TV - Czy pamiętacie kiedy na rynku pojawił się pierwszy akcelerator (z praw...
 • Gamehag.com – na jakie nagrody można liczyć? - Fani gier mają w tej chwili jeszcze większe możliwości niż kiedykolwie...
 • NAJBARDZIEJ POPULARNE

  grawitacja

  OCENA TEJ GRY:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
  Polubienia: 0 106 views

  Gra pt. grawitacja

  Informacje o grze
  grawitacja

  Opis:

  sterownica:
  ta gra wykorzystuje tylko mysz! trzymaj go w szarym kręgu!

  szybkie instrukcje;
  po uruchomieniu należy umieścić myszkę w środku szarego koła w środku ekranu. wtedy, gdy diament płynie w twoim kierunku, powinieneś pomóc mu obrócić zgodnie z ruchem wskazówek zegara, zobaczysz, że twoje punkty wzrastają, jeśli zrobisz to dobrze, przejdź małe małe obroty wewnątrz szarego koła i spróbuj utrzymać mysz w inna strona niż okrąg jest (ale nadal w szarym kręgu). wyobraź sobie, że twoja mysz jest planetą, a diamenty będące księżycami przyciągnęły myszą przez grawitację. staraj się, aby diamenty nie uderzyły się w środkowy okrąg i spróbować, ile tylko możesz, nie pozwolić, by diament uderzył w bok, ponieważ to spowoduje odbijanie się przez przestrzeń i stanie się niekontrolowane. możesz spróbować pozwolić diamentom przechodzić w dużym kręgu wokół środkowego okręgu, więc nie trafia, a potem staraj się być łagodnym. to może trochę potrwać, aby się nauczyć, ale kiedy nauczyłeś się tego po raz pierwszy, doświadczyłem kilku testerów beta, które próbowały, że to zabawne i wciągające. daj mi znać, co myślisz.

  zaczerpnięte z moich instrukcji w menu elementu "instruktaż ":

  grawitacja polega głównie na przenoszeniu diamentów, które pojawiają się w każdej grze, zgodnie z ruchem wskazówek zegara wokół środka okręgu. (to powie, jeśli idziesz w niewłaściwy sposób).

  diamenty są przyciągane do pozycji myszy i reagują, jakby twoja mysz była planetą, a diamenty są księżycami.

  cała gra trwa trochę treningu, ale zwykle nie trwa to długo, aby się z tym zwlekać. jest tam plac zabaw podawany wewnątrz instrukcji, dzięki czemu można bawić się i poczuć to. jeśli uważasz, że ten plac zabaw nie jest wystarczająco duży, zawsze możesz spróbować odtworzyć rzeczywistą grę kilka razy, ponieważ nie będzie bolało, jeśli nie zdobędziesz wielu punktów.

  powinieneś trzymać się z dala od środka, ponieważ Twój wynik zostanie zmniejszony o połowę, za każdym razem, gdy trafisz. kiedy uderzysz, będzie migać na czerwono.

  tym coraz rundy przechodzisz w środkowym kręgu, tym szybciej będzie diament. stąd cięższe i trudniejsze będzie sterowanie diamentem, gdy jest w bardzo wysokiej prędkości. dobra rzecz o bardzo wysokiej prędkości, to, że zyska więcej punktów, ponieważ szybciej przechodzi o środek kręgu. staraj się nie uderzać w ścianę, gdy jesteś z dużą prędkością, ponieważ robi diament całkowicie niekontrolowany.

  dostajesz punkty w zaszczytności, dzięki czemu diament (y) przesuwa się wokół środkowego szarego kółka zgodnie z ruchem wskazówek zegara. przechodzenie w lewo spowoduje utratę punktów.

  — cechy! –

  szybki
  gravinity jest szybkie, a każda gra trwa maksymalnie 120 sekund. użytkownik może wybrać pomiędzy 10, 30, 60 lub 120 sekund, a na górze ten użytkownik może wybrać ile diamentów chcą grać; 1, 2, 3 lub 4.

  konkurencyjne
  każda kombinacja reguły gry 1 z zasadą gry 2 kończy się w osobnej tablicy wyników. karta highscore korzysta z bezpiecznego i zaszyfrowanego strumienia, więc nie będziesz mógł włamać się do tablicy rankingowej. możesz zakończyć się przeciwko przyjaciołom, innym osobom w internecie, a co nie, aby zdobyć numer 1 na każdej z 16 tablic rankingowych.

  chaotyczny
  chociaż to brzmi bardzo łatwo, diamenty zyskują prędkość na każdą rundę, co oznacza, że ​​po 25 rundach, są naprawdę bardzo szybkie, a użytkownik będzie miał ciężki czas, aby nie stracić punktów, uderzając w środkowy okrąg.

  ZAGRAJ TERAZ!
  Więcej gier
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony.