Najnowsze artykuly:
 • Larry 7: Miłość na Fali - Dialog, który mieliście przed momentem przyjemność przyswoić obwieszcz...
 • Ehrgeiz - Liczba gier na PSX, które nigdy nie przekroczą granic Japonii jest nie...
 • Karta graficzna – 3Dfx Voodoo 3500 TV - Czy pamiętacie kiedy na rynku pojawił się pierwszy akcelerator (z praw...
 • Gamehag.com – na jakie nagrody można liczyć? - Fani gier mają w tej chwili jeszcze większe możliwości niż kiedykolwie...
 • NAJBARDZIEJ POPULARNE

  kamikaze świnie

  OCENA TEJ GRY:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
  Polubienia: 0 71 views

  Gra pt. kamikaze świnie

  Informacje o grze
  kamikaze świnie

  Opis:

  zapach grzanych kiełbas wypełnia powietrze, gdy świnie wyskakują przez dziesiątki, aby odpowiedzieć na wezwanie do broni, aby tylko padać piszczeć przed zamachem na morderstwo, zemstę i piekło przypalony rzeź. czego się tak boją? dlaczego świnie w ogóle wyruszyły na wojnę … a jego jasnym pomysłem było umieszczenie dużego, błyszczącego czerwonego guzika na każdej ostatniej rakiecie, samolocie i zbiorniku w swoim arsenale? przyłącz się do zabawy w tym świeżym przejęciu reakcji łańcuchowej gatunki gier i wysyłaj tych wieprzowników do ich zagłady miękkim hukiem i głośnym ścięciem! Kamikaze świnie zawiera 40 poziomów rozgrywki dla zwykłego gracza … lub można go szlifować, a tym samym odblokować ukryte poziomy i duży bonus -boss! gra przez serię bogatych środowisk, w tym dni i nocy poziomów osiągnąć komputery zabić 70, a nawet 80 … można zrobić to 90? dziesiątki wymagających osiągnięć i uaktualnień zabawy; odblokować nowe funkcje ze starszymi gwiazdami i kupować z gotówką w grze. Osiągnięcia nie tylko siedzą; oferują dodatkowe gwiazdy w kierunku przyszłych ulepszeń! co widzisz to, co dostajesz! nie "premium zawartości" !!
  1.Destroy jak najwięcej świń, klikając, aby wywołać reakcję łańcuchową. to zarobi gotówkę! 2.dź czerwoną flagę w mierniku postępu zabicia, aby wyczyścić poziom. 3.Pomiar ładowania napełni się, gdy wystąpią reakcje łańcuchowe. kiedy wszystko się skończy, roast'em ponownie! 4. zapisz gwiazdy, zderzając się z nimi, lub przez miernik postępu zabić. gwiazdy otwierają nowe uaktualnienia. Możesz zawsze sprzedawać aktualizacje, jeśli robi to na poziomie trudnym!

  ZAGRAJ TERAZ!
  Udostępniono: 18 Lis , 2017 Dodał: gierki.org Kategorie: Gry Akcji Komentarze: 0

  Gry dla dzieci, dziewczyn i dorosłych

  Więcej gier
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony.