Najnowsze artykuly:
 • Larry 7: Miłość na Fali - Dialog, który mieliście przed momentem przyjemność przyswoić obwieszcz...
 • Ehrgeiz - Liczba gier na PSX, które nigdy nie przekroczą granic Japonii jest nie...
 • Karta graficzna – 3Dfx Voodoo 3500 TV - Czy pamiętacie kiedy na rynku pojawił się pierwszy akcelerator (z praw...
 • Gamehag.com – na jakie nagrody można liczyć? - Fani gier mają w tej chwili jeszcze większe możliwości niż kiedykolwie...
 • NAJBARDZIEJ POPULARNE

  platcore

  OCENA TEJ GRY:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
  Polubienia: 0 75 views

  Gra pt. platcore

  Informacje o grze
  platcore

  Opis:

  co to jest platcore ?! dobrze platcore jest platformer / uniknąć stylu rozgrywki, grasz jako platbota, który jest robotem testowym dla platcore, a platcore będzie używać ciebie, by przetestować ich najnowsze produkty, które pochodzą w postaci rzeczy, które nie są dokładnie Twoimi przyjaciel (lasery, wieżyczki, jeszcze większe lasery i złe rzeczy!). grasz w komorze testowej i Twoim jedynym celem jest pozostać przy życiu i przetrwać procedury testowania, pamiętaj jednak, że twój robot jest nie do wyczerpania, więc jest wiele robotów, które grają, jakby wasze zostały zniszczone. Gra muzyczna jest zsynchronizowana z platcore ai , więc kiedy ścieżka dźwiękowa idzie w boom, coś jeszcze będzie boom, i prawdopodobnie uderzy cię w face.so to zostało w rozwoju na dość w 2011 roku i miał zwariowany rollercoaster jazdy w procesie rozwoju, jak skończyłem up urlopu z mojej pracy w połowie rozwoju więc mogłem pracować w pełnym wymiarze czasu na to, co kocham; dając wam zawartość! a następnie proces sponsorowania był rollercoaster w ciągu kilku miesięcy negocjacji i spadku transakcji, więc jestem jak extactic, aby móc to uwolnić. i mam nadzieję, że Ci się spodoba, jak i rozwijanie go! jeśli wybrałeś zły plan kontroli, po prostu załaduj grę i będziesz mógł ją znowu pobrać! 🙂 Ostrzeżenie, jeśli pominiesz samouczek – nie możesz go odzyskać bez usuwania pliku z zapisem! tak czytaj!
  klawisze strzałek, aby przenieść do jumpx do screenshare platboty w hall of fame.customise platboty w laboratorium.Jeśli przeżyjesz lag – kliknij prawym przyciskiem myszy i włącz jakość! jest to ważne, ponieważ niektórzy ludzie doświadczają lagów z jakiegoś powodu nieznanego mi!

  ZAGRAJ TERAZ!
  Udostępniono: 18 Lis , 2017 Dodał: gierki.org Kategorie: Gry Akcji Komentarze: 0

  Gry dla dzieci, dziewczyn i dorosłych

  Więcej gier
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony.