Najnowsze artykuly:
 • Larry 7: Miłość na Fali - Dialog, który mieliście przed momentem przyjemność przyswoić obwieszcz...
 • Ehrgeiz - Liczba gier na PSX, które nigdy nie przekroczą granic Japonii jest nie...
 • Karta graficzna – 3Dfx Voodoo 3500 TV - Czy pamiętacie kiedy na rynku pojawił się pierwszy akcelerator (z praw...
 • Gamehag.com – na jakie nagrody można liczyć? - Fani gier mają w tej chwili jeszcze większe możliwości niż kiedykolwie...
 • NAJBARDZIEJ POPULARNE

  hordy i panowie

  OCENA TEJ GRY:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
  Polubienia: 0 61 views

  Gra pt. hordy i panowie

  Informacje o grze
  hordy i panowie

  Opis:

  taktyczna w czasie rzeczywistym wargame z wysokiej jakości grafiki w średniowiecznym ustawienie i unikalny silnik, który wykazuje się do 200-300 jednostek, fizyki i efektów.
  Zaczęliśmy od crowdfunding firmy, aby hordy i panowie. 1.Polec nam wsparcie: https://www.indiegogo.com/projects/hordes-and-lords-2/x/3527460#/thank you! rozpoznanie: użyj myszki aby umieścić jednostki (kliknij i przeciągnij, aby obrócić). walka: kliknij jednostkę lub flagę, aby wybrać, wskaż i kliknij miejsce, w którym chcesz się poruszać. Również możesz użyć klawiszy 1-8, aby wybrać squad.tips:- Twoja drużyna stanie się większa na każdym poziomie. – jeśli Twoja drużyna nie żyje – dostajesz tylko 1/4 punktów doświadczenia. – jeśli nie możesz ukończyć poziomu, spróbuj powtórzyć poprzednie i zdobyć pieniądze na aktualizacje. – jeśli grasz poziom niż wygrałeś już, nie dostaniesz żadnego doświadczenia w składzie. medal, jeśli cała drużyna będzie żyła po zakończeniu mision. srebro – jeśli jedna drużyna nie żyje. więcej martwych oddziałów oznacza bronę – lepszy medal przynosi lepsze pieniądze dla Ciebie.ps: czytamy każdy komentarz, więc zachęcamy go do napisania. proszę, wybacz nam, jeśli nie odpowiedzielibyśmy – po prostu nie możemy tego zrobić fizycznie (czasami musimy też spać :-)). jest tyle opinii od ciebie! staramy się odpowiedzieć jak najwięcej! i jesteśmy tak szczęśliwi, jeśli lubisz naszą grę!

  ZAGRAJ TERAZ!
  Więcej gier
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony.