Gamehag.com – na jakie nagrody można liczyć?

OCEŃ ARTYKUŁ:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
304 views
Gamehag.com – na jakie nagrody można liczyć?

Fani gier mają w tej chwili jeszcze większe możliwości niż kiedykolwiek, żeby znaleźć dla siebie coś korzystnego – co ich wciągnie i pozwoli spędzić długie godziny na ciekawych rozgrywkach. Przed erą Internetu trzeba było kupować wszystkie gry. Obecnie można mieć darmowy dostęp do doskonałych tytułów. Wystarczy Internet, odpowiedni sprzęt i trochę wolnego czasu, by spędzić go przed jego ekranem. W Gamehag.com można też liczyć na ciekawe nagrody. Jakie dokładnie i jak je zdobyć?

Darmowe gry online

Wśród stron internetowych, gdzie można znaleźć ciekawe gry online, warto wymienić także Gamehag.com. To miejsce szczególne, z dopisaną do niego fantastyczną historią, dzięki czemu grając, można poczuć się jak element większej całości. Motywem przewodnim są bowiem interesujące Kamienie Dusz, które można zdobywać w trakcie rozgrywek, a które – zgodnie z opowiadaną historią – są magicznymi talizmanami, które powstały dzięki mocy użyczonej przez nieżyjące wiedźmy do ochrony młodych adeptek magii. Wśród darmowych gier, po jakie można sięgnąć, są różne gry RPG, gry strategiczne, gry logiczne, a także wiele mini gier, które też wszystkim przypadną do gustu.

Nagrody za granie w gry

Wśród tytułów, jakie są dostępne na stronie, z pewnością każdy wybierze coś ciekawego dla siebie na Gamehag.com. Grając i wykonując specjalne, ustalone wcześniej zadania, można zdobywać dodatkowe punkty w formie Kamieni Dusz. Po uzyskaniu ich określonej liczby, można z kolei wymienić kamienie na różne nagrody. Każda opcja ma przypisaną odpowiednią, wymaganą ich liczbę, zatem łatwo można się zorientować ile trzeba ich zebrać w konkretnym celu. Oczywiście, są i inne sposoby na zbieranie Kamieni Dusz, a zatem i kompletowanie nagród. Udzielanie się na stronie również pozwala pozyskać kamienie, Co istotne, zebrane talizmany się nie przedawniają, więc spokojnie można zbierać ich coraz więcej, oszczędzając na wymarzoną nagrodę.

Gamehag.com – przegląd nagród do zdobycia

Każdy użytkownik wie co jest najlepszą zachętą do wykonywania zadań na Gamehag. Jeśli jednak ktoś się zastanawia o jakie dokładnie nagrody chodzi, wyjaśniamy, że mogą to być:

  • klucze do popularnych gier
  • przeróżne karty podarunkowe o różnej wartości
  • doładowania do gier
  • licencje premium.

Niektóre nagrody są tańsze – a zatem można je otrzymać za stosunkowo niewielką liczbę Kamieni Dusz. Z kolei do odblokowania innych trzeba skompletować dużo więcej kamieni, co powoduje konieczność oczekiwania na nie dłuższą ilość czasu. W ofercie Gamehag.com są jednak tak interesujące nagrody za granie w gry, że wiele osób uznaje, iż warto. Na przykład można liczyć na 3 miesiące subskrypcji Xbox Live, dodatkowe monety za które można kupić różne przedmioty w konkretnej grze, korzystając z wewnętrznego sklepu, albo zyskać unikalną broń, która przyda się w konkretnej grze. Niektóre nagrody można zdobyć też w inny sposób – korzystając ze skrzynek, bądź biorąc udział w konkursach.

Materiał został opracowany dzięki firmie GameHag. Więcej informacji na GameHag.com – nagrody za granie w gry.